+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

Інверторно-акумуляторна система ProtectBox

Наші рішення для зберігання і власного споживання енергії спрямовані на тих, хто бажає отримати максимум незалежності від енергосистем або бажає істотно економити, використовуючи розумне управління енергією.
Система безперебійного живлення PROTECTBOX - це готове розумне рішення для енергонезалежності комерційних об"єктів, розроблене насамперед для запобігання перебоїв енергопостачання, особливо критичних для приватних медичних кабінетів, офісних комплексів, і інших комерційних об"єктів.
Особливістю даного продукту є рішення “все-в-одному”. Головні компоненти системи підібрані, збалансовані і компактно розміщені в одному корпусі.

PROTECTBOX безпечний та простий в інсталяції. Повністю готова до роботи система. Вам не потрібно шукати місце для розміщення та підключати інвертор, акумулятори, які є джерелом підвищеної небезпеки, розводити дроти для підключення всієї системи по ст

Безперебійне забезпечення енергією як від мережі - подача якісного і стабільного електроживлення навіть для чутливих приладів, так і від акумуляторів, виготовлених за технологією GEL, при відсутності електропостачання.

PROTECTBOX забезпечений системою моніторингу, яка виступає в ролі Вашого надійного помічника і сама стежить за роботою як всієї системи, так і кожного компонента окремо цілодобово.

Збір даних вимагає прискореного прийняття рішень і швидкої обробки. Це можливо завдяки сучасним "хмарних технологій", які крім цього забезпечують доступ до Вашого персонального сховища даних про роботу системи з будь-якої точки світу.

У PROTECTBOX вже вбудовані запобіжники та системи захисту від позаштатних ситуацій. Тому він повністю безпечний - немає відкритих електричних з"єднання, доступ до силової частини можливий тільки в сервісі або за допомогою спеціального ключа.

Можливість управління зовнішнім генератором, навіть не оснащеним системою AVR.

Модельний ряд

Розумні функції

Захист акумулятора від короткого замикання, перегріву і перезаряду.

Збільшення терміну служби АКБ завдяки інтелектуальному управлінню зарядом.

Віддача батареєю максимальної можливої потужності.

Комплексна робота систем моніторингу і балансування для підвищення енергоефективності всієї системи в цілому.

Реєстрація даних про роботу всієї системи.

Зручне відображення найважливіших параметрів системи в сховище BMCS.

Оповіщення про важливі події та тривогах.

Можливість спрогнозувати заходи із заміни АКБ.