+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

Про нас

Про нас

Історія торгової марки BeSolar почалася в 2014 році, після відвідування групою ентузіастів найбільшої європейської виставки альтернативних джерел енергії Intersolar Europe, яка проходить щороку в столиці землі Баварія (Німеччина), місті Мюнхені. До цього часу вже була повністю сформована місія компанії - забезпечити українців надійним енергопостачанням незалежно від примх погоди і великих енергокомпаній.

Спільно з європейським колегами, ми прийшли до ідеї створення серії інтелектуальних пристроїв серії SolarBox і ProtectBox під торговою маркою BeSolar, які увібрали в себе всі компоненти сучасного джерела безперебійного живлення і здатного забезпечити безперебійну роботу обладнання, що робить наше життя більш комфортним.

З 2015 року компанія BeSolar також займається поставками акумуляторів для сонячних енергосистем. Ми не намагаємося поставляти всі можливі типи акумуляторів, прагнучи максимально широко охопити ринок. Ми пропонуємо тільки ті типи акумуляторів, в яких впевнені. Поставляючи продукцію під своєю торговою маркою, ми несемо всі іміджеві ризики у випадку поставки неякісної продукції. Саме тому ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і не женемося за найнижчими цінами.

У 2016 році прийшла ідея розробки українського зарядного пристрою для тягових батарей. Тим більше, що досвід вирішення цікавих і складних інженерних завдань вже був, а на ринку України присутні вітчизняні зарядні пристрої, виготовлені за технологіями 90-х років, а сучасні зарядні пристрої пропонували тільки іноземні виробники за дуже високими цінами. Як результат, з 2019 року ми пропонуємо серію високочастотних зарядних пристроїв Univert для всіх типів тягових батарей, які забезпечують високу ефективність, продуктивність і сучасний компактний розмір.