+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

Використання

Системи сигналізації

Кліматичне обладнання

Офісне обладнання

Кухонне обладнання

Освітлення

Електричний інструмент

Побутова техніка

Промислове обладнання

Інверторно-акумуляторна система

Наші рішення для зберігання і власного споживання енергії спрямовані на тих, хто бажає отримати максимум незалежності від енергосистем або бажає істотно економити, використовуючи розумне управління енергією. BeSolar Solarbox позиціонує себе як готове розумне рішення для енергонезалежності приватних домоволодінь і розроблений насамперед для забезпечення гнучкості енергоспоживання, запобігання перебоїв енергопостачання, а також дозволяє використовувати чисту енергію сонця.
Особливістю даного продукту є рішення "все-в-одному". Головні компоненти системи підібрані, збалансовані і компактно розміщені в одному корпусі.

BeSolar SB безпечний та простий в інсталяції. Повністю готова до роботи система. Вам не потрібно розміщувати та підключати інвертор, акумулятори, які є джерелом підвищеної небезпеки, розводити дроти для підключення всієї системи по стінах.

Безперебійне забезпечення енергією як від мережі - подача якісного і стабільного електроживлення навіть для чутливих приладів, так і від акумуляторів, виготовлених за технологією GEL, при відсутності електропостачання.

BeSolar SB забезпечений системою моніторингу, яка виступає в ролі Вашого надійного помічника і сама стежить за роботою як всієї системи, так і кожного компонента окремо цілодобово.

Збір даних вимагає прискореного прийняття рішень і швидкої обробки. Це можливо завдяки сучасним "хмарних технологій", які крім цього забезпечують доступ до Вашого персонального сховища даних про роботу системи з будь-якої точки світу.

У BeSolar SB вже вбудовані запобіжники та системи захисту від позаштатних ситуацій. Тому він повністю безпечний - немає відкритих електричних з"єднання, доступ до силової частини можливий тільки в сервісі або за допомогою спеціального ключа.

Можливість отримання енергії від сонячних батарей.

Продукти

Балансування та моніторинг

Захист акумулятора від короткого замикання, перегріву і перезаряду.

Збільшення терміну служби АКБ завдяки інтелектуальному управлінню зарядом.

Віддача батареєю максимальної можливої потужності.

Комплексна робота систем моніторингу і балансування для підвищення енергоефективності всієї системи в цілому.

Реєстрація даних про роботу всієї системи.

Зручне відображення найважливіших параметрів системи в сховище BMCS.

Оповіщення про важливі події та тривогах.

Можливість спрогнозувати заходи із заміни АКБ.