+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

Інтелектуальний інвертор 2-в-1

Наші рішення для зберігання і власного споживання енергії спрямовані на тих, хто бажає отримати максимум незалежності від енергосистем або бажає істотно економити, використовуючи розумне управління енергією.
Розумний інвертор Besolar UNIVERT - це готове розумне рішення для енергонезалежності будинків, здатне працювати як в режимі off-grid, забезпечуючи повну автономність енергоспоживання, так і в режимі on-grid, запобігаючи перебої енергопостачання, а також дозволяє використовувати чисту енергію сонця.

Інвертор простий в інсталяції. Система повністю готова до роботи з коробки.

Робота як в режимі off-grid, так і в режимі on-grid.
Таким чином, інвертор може підтримувати повністю автономну систему, а може працювати як основа системи безперебійного живлення.

Пристрій забезпечений системою моніторингу, яка виступає в ролі Вашого надійного помічника і сама стежить за роботою як всієї системи, так і кожного компонента окремо цілодобово.

Збір даних вимагає прискореного прийняття рішень і швидкої обробки. Це можливо завдяки сучасним "хмарних технологій", які крім цього забезпечують доступ до Вашого персонального сховища даних про роботу системи з будь-якої точки світу.

До складу пристрою входить високоякісне інтелектуальний зарядний пристрій, сумісний з усіма сучасними типами батарей, доступними на нашому ринку.

Розумні функції

Захист акумулятора від короткого замикання, перегріву і перезаряду.

Збільшення терміну служби АКБ завдяки інтелектуальному управлінню зарядом.

Віддача батареєю максимальної можливої потужності.

Комплексна робота систем моніторингу і балансування для підвищення енергоефективності всієї системи в цілому.

Реєстрація даних про роботу всієї системи.

Зручне відображення найважливіших параметрів системи в сховище BMCS.

Оповіщення про важливі події та тривогах.

Можливість спрогнозувати заходи із заміни АКБ.