+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

ROPzS

Свинцево-кислотні
панцирні акумулятори ROPzS

Аккумуляторні батареї серії ROPzS

Якщо ви шукайте оптимальні акумуляторні батареї для сонячних батарей Вашої автономної домашньої сонячної системи або просто для аварійного енергозабезпечення будинку, зверніть увагу на серію акумуляторів BeSolar ROPzS.
 
Це відмінно збалансоване рішення для приватного будинку, котеджу, або невеликої сонячної або вітроелектростанції.
 
Створені спеціально для альтернативної енергетики акумулятори серії ROPzS увібрали в себе все найкраще, що можуть запропонувати тягові акумуляторні батареї, маючи при цьому рядом істотних відмінностей, що вигідно відрізняють їх від тягових батарей.
 
Основні відмінності акумуляторів BeSolar ROPzS:
- Рівень електроліту можна візуально контролювати, завдяки напівпрозорому матеріалу моноблока.
- Мають всередині більше електроліту, ніж тягові, як наслідок, щільність електроліту в акумуляторах нижче, а отже, корозія пластин істотно менше, а термін служби вище!
- Спеціальний склад наповнення електродних пластин забезпечує тривалий термін служби (більше 2500 циклів заряд / розряд, при глибині розряду не більше 50%)
- Низький саморозряд.
- Поліпшені електричні характеристики.
 
Батареї можуть бути укомплектовані спеціальними металевими касетними стелажами, а також різними аксесуарами.
 
Акумулятори BeSolar ROPzS поєднують в собі всі переваги стаціонарних батарей панцерного типу, а також невибагливість і простоту обслуговування. Це відмінно збалансоване рішення для приватного будинку, котеджу, або невеликої сонячної або вітроелектростанції.

Додаткове обладнання

Ареометр

Ареометр - це прилад у вигляді скляного поплавка з вимірювальною шкалою та вантажем (знизу), призначений для вимірювання щільності рідин і сипучих тіл.

51.00 грн.

Мультиметр

Мультиметр або прилад вимірювальний комбінований призначений для вимірювання напруги, струму і опору.

136.00 грн.

Пробка рекомбінаційна

Дозволяє значно збільшити період обслуговування акумуляторів та пом"якшує вимоги до місця установки акумуляторної батареї.

552.00 грн.

Вода дистильована 20л

Шляхом дистиляції повністю очищена від непотрібних домішок, солей і хімічних сполук. Доливається для коригування щільності електроліту.

105.00 грн.