+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

OPzV

Справжні гелеві батареї
для професіоналів та їх проектів

Аккумуляторні батареї серії OPzV

На сьогоднішній день акумулятори OPzV це самий технологічний продукт, який може запропонувати акумуляторна промисловість.

Це повністю необслуговувані, абсолютно безпечні акумуляторні батареї.

Якщо у Вас немає окремого, добре вентильованого місця для установки рідких акумуляторних батарей, або ви просто не хочете час від часу контролювати рівень електроліту і доливати дистильовану воду, тоді для Вас альтернативи акумуляторів серії OPzV просто немає.

Створені як подальший розвиток акумуляторів серії OPzS, і що увібрали в себе все найкраще, що вони можуть запропонувати. В акумуляторах OPzV рідкий електроліт замінений на гелеобразний, що дозволяє виключити виділення шкідливих речовин при роботі акумулятора. В асортименті нашої компанії представлені акумулятори ємністю від 200 до 3000 Ач.

Додаткове обладнання

Ареометр

Ареометр - це прилад у вигляді скляного поплавка з вимірювальною шкалою та вантажем (знизу), призначений для вимірювання щільності рідин і сипучих тіл.

51.00 грн.

Мультиметр

Мультиметр або прилад вимірювальний комбінований призначений для вимірювання напруги, струму і опору.

136.00 грн.

Пробка рекомбінаційна

Дозволяє значно збільшити період обслуговування акумуляторів та пом"якшує вимоги до місця установки акумуляторної батареї.

552.00 грн.

Вода дистильована 20л

Шляхом дистиляції повністю очищена від непотрібних домішок, солей і хімічних сполук. Доливається для коригування щільності електроліту.

105.00 грн.