+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

Block

Блочні акумулятори
для компактних установок

Аккумуляторні батареї серії Block

Перевагою блокових акумуляторних батарей є їх розмір. Дані акумуляторні батареї створені для людей, у яких є обмеження за місцем інсталяції системи і немає можливості зібрати систему необхідного напруги і ємності з 2В акумуляторів.
 
Сфери застосування блокових акумуляторів різноманітні - сонячні батареї, системи безперебійного та резервного живлення (ДБЖ), складська техніка (підлогомийні машини).

Наша компанія пропонує як 12В акумуляторні батареї, так і 6В. Відмінною особливістю акумуляторних батарей ТМ BeSolar є конструкція виведення. Створена спеціально для зручності інсталяції, дана конструкція забезпечує простоту і безпеку збірки акумуляторних батарей в систему, а також гарантує повну ізоляцію струмоведучих елементів, що важливо насамперед для інсталяцій в житлових будинках, де доступ до системи можуть мати діти.

Ми пропонуємо блокові акумуляторні батареї з панцирної технологією лиття пластин, що збільшує термін служби (в порівнянні з акумуляторами зробленими за технологією AGM) і з електролітом у вигляді гелю, що робить ці акумулятори повністю не обслуговуються, герметичними, без шкідливих викидів.

Додаткове обладнання

Ареометр

Ареометр - це прилад у вигляді скляного поплавка з вимірювальною шкалою та вантажем (знизу), призначений для вимірювання щільності рідин і сипучих тіл.

51.00 грн.

Мультиметр

Мультиметр або прилад вимірювальний комбінований призначений для вимірювання напруги, струму і опору.

136.00 грн.

Пробка рекомбінаційна

Дозволяє значно збільшити період обслуговування акумуляторів та пом"якшує вимоги до місця установки акумуляторної батареї.

552.00 грн.

Вода дистильована 20л

Шляхом дистиляції повністю очищена від непотрібних домішок, солей і хімічних сполук. Доливається для коригування щільності електроліту.

105.00 грн.