+38 (093) 357-30-53

mail@besolar.com.ua

Наші пропозиції

Компанія "BeSolar" реалізує на українському ринку широкий спектр унікальних джерел резервного живлення вітчизняного виробника - комплексні інверторні-акумуляторні системи SOLARBOX, PROTECTBOX, розумні інвертори BeSolar UNIVERT потужністю від 1 до 6 кВA. Всі ці системи спроектовані і розроблені в Україні спеціально для роботи в українських електромережах з урахуванням всіх місцевих особливостей.
 
Компанія “BeSolar” пропонує широкий спектр акумуляторних батарей практично для всіх сфер застосування, призначених для використання в:
 
    - джерелах безперебійного живлення (безперебійниках)
    - енергетиці - сонячні батареї (панелі), вітрогенератори
    - домашніх електростанціях
    - системах автономного та резервного енергопостачання
    - системах відеоспостереження та охорони
 
В асортименті компанії "BeSolar" представлені герметичні акумулятори, гелеві акумулятори для поновлюваних джерел енергії, стаціонарні акумулятори серій ROPzS, OPzS і OPzV, які не потребують обслуговування, а також блокові акумулятори напругою 6 і 12 В з рідким і гелевим електролітом.
 

Революційне рішення для вашої енергонезалежності

Розумна енергія в будинку
 
У сучасному житті наші будинки використовують все більше і більше інтелектуальних приладів, вони буквально "стають розумнішими". При цьому, всі ці прилади об'єднує спільна особливість - всі вони потребують стабільному електроживленні. Збої в енергопостачанні можуть негативно відбитися на роботі складних приладів, не кажучи вже про те, що це просто заважає. Щоб запобігти подібні неприємності, ми розробили спеціальне рішення для енергонезалежності вашого будинку.

Наші рішення для зберігання і власного споживання енергії спрямовані на тих, хто бажає отримати максимум незалежності від енергосистем або бажає істотно економити, використовуючи розумне управління енергією. Системи SOLARBOX та PROTECTBOX - це готові розумні рішення для Вашої енергонезалежності, розроблені насамперед для забезпечення гнучкості енергоспоживання, запобігання перебоїв енергопостачання, а SOLARBOX також дозволяє використовувати чисту енергію сонця.

Особливістю даних продуктів є рішення "все-в-одному". Головні компоненти системи підібрані і збалансовані. В одному компактному корпусі змонтований комплект необслуговуваних свинцевих батарей, інтелектуальна система управління і розподілу запасеної енергії, а також блок для підключення сонячних панелей (опціонально для серії SOLARBOX), що також розширює ваші можливості і дозволяє додатково економити на рахунках за електроенергію.

 

Подача якісного і
стабільного електроживлення
 
Як виявляється на практиці, деякі виробники перебільшують показники і заявлена в технічних характеристиках чиста синусоїда може виявитися звичайною модифікованої. Чим це загрожує? Загрожує це передчасним виходом з ладу ваших побутових приладів, тому що при живленніі їх несинусоїдальними струмом відбувається, в кращому випадку, втрата потужності, а в гіршому перегрів. З електронними приладами, які відстежують якість напруги, це може привести до відмов.

 

 
Використання акумуляторів,
виготовлених за технологією GEL

 
Ще одна перевага даного пристрою полягає в застосовуваних акумуляторах. Серія OPzV скоротить витрати часу і коштів на обслуговування і подальшу експлуатацію всієї системи.
 

 

 

Віддалений моніторинг

Дотримуючись досвіду європейських виробників, BeSolar SB забезпечений системою моніторингу, яка виступає в ролі Вашого надійного помічника ​і сама стежить за роботою як всієї системи, так і кожного компонента окремо цілодобово. Крім того ця система здатна оповістити Вас про неполадки будь-яким зручним для Вас способом і веде збір даних про використання енергоресурсів, визуализируя у вигляді графіків і діаграм.

 

Застосування хмарних технологій
 
Збір даних вимагає прискореного прийняття рішень і швидкої обробки. Це можливо завдяки сучасним "хмарних технологій", які крім цього забезпечують доступ до Вашого персонального сховища даних про роботу системи з будь-якої точки світу за допомогою системи моніторингу та наявності доступу до мережі Інтернет.

Ваш надійний помічник

Захист акумулятора від короткого замикання, перегріву і перезаряду

Збільшення терміну служби акумуляторів, завдяки інтелектуальному управлінню зарядом

Віддача акумуляторною батареєю максимальної можливої потужності

Комплексна робота систем моніторингу і балансування для підвищення енергоефективності всієї системи в цілому

Реєстрація даних про роботу всієї системи

Зручне відображення найважливіших параметрів системи в сховищі BMCS

Оповіщення про важливі події та тривоги

Можливість прогнозувати заходи із заміни акумуляторів